17 вересня 2015 року відбулися переговори щодо співпраці усіх працівників та студентів юридичного факультету з Юридичною газетою та видавництвом "Юстініан"21 Вересня 2015р.

17 вересня 2015 року відбулися переговори щодо співпраці усіх працівників та студентів юридичного факультету з Юридичною газетою та видавництвом "Юстініан". Газета дуже зацікавлена в аналітичних статтях, коментарях законодавства тощо - для кожного з нас на постійній основі відкрита можливість публікації своїх думок. Досягнуто домовленості щодо оголошення конкурсу серед студентів на кращу статтю, за що передбачено грошову премію або стажування у юридичній фірмі. Крім того, на факультеті презентовано книгу Надії Савченко "Сильне ім’я Надія".