Монографія Опришка В.Ф.«Міжнародне економічне право і процес»09 Грудня 2014р.

Монографія є першим науковим дослідженням у вітчизняній юридичній науці, у якому розглядаються комплексні теоретичні і практичні проблеми міжнародного економічного права і процесу як складової частини міжнародного публічного права. У роботі з’ясовується теорія і сучасні концепції міжнародного економічного права, його місце та роль в системі міжнародного права, джерела та принципи, характеризується правовий статус держав, міжнародних організацій та інших учасників міжнародного економічного співробітництва.

Значне місце у роботі відводиться дослідженню особливостей підгалузей міжнародного економічного права (міжнародних торгового, валютного, інвестиційного та транспортного права).

Особлива увага приділяється міжнародному економічному процесуальному праву, його сутності, системі та суб’єктам. Розглядаються способи розв’язання міжнародних економічних спорів, аналізується процесуальна діяльність міжнародних економічних організацій.

Важливо зазначити, що у монографії досліджуються не лише теоретичні, а й практичні проблеми діяльності суб’єктів міжнародного економічного права, зокрема, по мірі необхідності, і України.

Робота розрахована на юристів, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, наукових та практичних працівників, а також широке коло читачів, які цікавляться міжнародним і, зокрема, міжнародним економічним правом.