Увага! Конкурс «Маємо право, бо Ми - Україна» для студентів юридичного факультету!16 Квітня 2016р.

«Маємо право, бо Ми-Україна!»

Увага! Розшукуємо молодих талановитих юристів!

Якщо ти майбутній успішний юрист, а зараз навчаєшся на останньому курсі бакалаврату або студент магістратури – ти можеш себе проявити.

А якщо ти - один з кращих, то вибороти грошовий приз до 5000 грн!

Як це зробити? Взяти участь у конкурсі «Маємо право, бо Ми-Україна».

Для цього заходь на сайт www.2014.укр,та дай відповідь на актуальних юридичне запитання на твій вибір і сформулюй одне питання, яке на твою думку гостро турбує українців.

Прийом робіт триває по 17 квітня 2016 року.

По результатам перевірки надісланих робот, кращі претенденти запрошуються до 2 етапу. В другому етапі усі конкурсанти відповідають на 5 однакових питань, поставлених журі.

Найцікавіші відповіді, які будуть правильно оформлені з юридичної точки зору, отримають грошову винагороду. За 1 місце: 5000 грн; за 2 місце: 3000 грн; за 3 місце: 1000 грн. Учасники, які не зайняли призові місця, але надіслали юридичні відповіді без помилок, нагороджуються дипломами конкурсу.

Конкурс проводиться за підтримки юридичних клінік «Фенікс» та «ProBono».

Деталі на сайті www.2014.укр, http://myukraina.org.ua/news/mayemo-pravo-bo-mi-ukrayina-2/