Увага! Стипендіальний конкурс з міжнародного права за ініціативи та підтримки "Спенсер і Кауфманн"20 Травня 2017р.

Стипендіальний конкурс з міжнародного права за ініціативи та підтримки Spenser & Kauffmann

Адвокатське об’єднання «Спенсер і Кауфманн» шукає студентів-юристів, які готові і бажають поділитися своїми думками й здобути новий незабутній досвід в галузі міжнародного права!

Якщо ви:
✔мрієте стати успішним і добре відомим юристом;
✔завжди шукаєте різноманітні способи, щоб отримати нові навички та знання;
✔хочете показати свій потенціал і ствердити себе в якості перспективних молодих юристів;
✔прагнете проявити себе в цікавих практичних правових проблемах;
не оминіть унікальний шанс взяти участь в Стипендіальному конкурсі з міжнародного права за ініціативи та підтримки Spenser & Kauffmann!

Тема конкурсу цього року: «Розкриття інформації про бенефіціарних власників: правові аспекти».

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зробити три кроки:

1.     Зареєструйтеся тут: ➡goo.gl/mz62me, щоб отримати підказки і докладні інструкції.
2.     Напишіть есе англійською мовою.
3.     Надішліть есе і резюме англійською мовою на електронну адресу: sklaw@ligauba.org.ua

Переможці отримують наступні нагороди:

Перше місце– диплом і приз у розмірі 8000 гривень
Друге місце– диплом і приз у розмірі 5000 гривень
Третє місце– диплом і приз у розмірі 3000 гривень

Кращі автори будуть запрошені на стажування в Spenser & Kauffmann.

Дедлайн подання документів: 25 травня 2017 року.

Контактна особа:
Олена Холодовська
sklaw@ligauba.org.ua

Не вагайтеся скористатися можливістю проявити себе і стати кращим з кращих!