У лютому 2014 року на юридичному факультеті був проведений літературний вечір.13 Лютого 2014р.

У залі зібрались юні поети та поетеси, шанувальники сучасної поезії та всі охочі підтримати своїх друзів. Присутні були вражені глибиною віршів, адже кожен конкурсант не просто декларував власне творіння, а розкривав власні почуття та переживання. Складалось враження відвертої розмови про найінтимніші переживання кожного з поетів. Журі, в особі викладачів факультету відмітили гарну літературну форму деяких творів, а також визначили переможців у багатьох номінаціях. Порівнювати студентів було важко, адже виступи відрізнялись за своїм стилем. Дівчата стримували сльози від інтимної лірики, а хлопці захоплювались громадським протестом та моральним осудом подій в країні. Овації публіки були невтихаючими. Перемогу у даному конкурсі здобув студент першого курсу Діордіца Михайло (літературний псевдонім – Михайло Громкий).