2 березня 2017 р. Відкрита лекція Євгена Блінова «Практикум про міжнародні арбітражі»27 Лютого 2017р.

2 березня 2017 року о 10:00
юридичний факультет ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
та юридична фірма «ETERNA LAW»
 проводитимуть відкриту лекцію «Практикум про міжнародні арбітражі».

Спікером буде Євген Блінов – партнер та керівник практики міжнародного арбітражу ЮФ "Eterna Law".
Пан Блінов має значний досвід успішного представництва інтересів компаній в таких міжнародних арбітражних інститутах, як Міжнародний комерційний арбітражний суд при Міжнародній торгово-промисловій палаті (Париж), Стокгольмський арбітражний інститут, арбітражний орган при Асоціації торгівлі зерновими і кормовими товарами (ГАФТА), арбітражний орган при Федерації торгівлі олійними культурами, насінням та жирами (ФОСФА), арбітражі ad hoc за регламентом Лондонської морської арбітражної асоціації (ЛМАА), Лондонський міжнародний арбітражний суд (LCIA), арбітражний орган при Лондонській біржі металів, Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП РФ, Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України, а також судові органи України і РФ.

Місце проведення – 1 корпус, 539 аудиторія.

Запрошуються всі охочі та зацікавлені!