Благодійний ярмарок "Збережи майбутнє"08 Грудня 2014р.

З метою патріотичного виховання 4 та 5 грудня 2014 року  (до Дня Збройних Сил України) на юридичному факультеті пройшов благодійний ярмарок "Збережи майбутнє".  Студенти та викладачі представили різноманітні лоти власного виробництва -  випічка, різноманітні солодощі, сувенірна продукція з українською та факультетською символікою, книжки: художні, навчальні та наукові, новорічні символічні подарунки, квіткові віночки, браслети, тощо. Це були чудові два дні, веселі і надзвичайно позитивні! Організатори акції, даруючи радість всім, хто завітав на ярмарок, мають на меті подарувати часточку тепла дітям у дитячих будинках та солдатам, що знаходяться у зоні АТО до Дня Святого Миколая.  Так, це був благодійний ярмарок - за два дні було зібрано більше, ніж 6000 гривень, а отже Святий Миколайчик вже збирається у дорогу з величезною торбиною подарунків для дітей та наших захистників!
Слід зазначити, що це був спільний проект профбюро та студентського деканату і, можна сказати, що завдяки єдності цих двох організацій, а також єдності студентів усіх курсів, викладачів всього факультету проект пройшов на достатньо високому рівні. В єдності наша сила! Ми зможемо ЗБЕРЕГТИ НАШЕ МАЙБУТНЄ разом!