Лекція юриста адвокатського об’єднання «ПрайсуотерхаусКуперс Лігал», випускника юридичного факультету КНЕУ Михайлюка Олега на тему: «Теоретичні та практичні проблеми правореалізації»11 Березня 2016р.

11 березня 2016 року відбулася лекція

юриста адвокатського об’єднання «ПрайсуотерхаусКуперс Лігал»,

випускника юридичного факультету КНЕУ Михайлюка Олега на тему:

«Теоретичні та практичні проблеми правореалізації»

для студентів 1 курсу юридичного факультету КНЕУ.

У межах наукової дискусії була обговорена низка питань, з якими зіштовхуються юристи під час професійної діяльності, окреслено напрями розвитку сучасної юриспруденції та вимоги до майбутніх юристів, які диктуються розвитком інформаційних технологій та комунікацій.

Студентів, зокрема, цікавили питання перспективи введення електронного судочинства, процес та наслідки скасування Господарського кодексу України.

Наприкінці пан Михайлюк ще раз звернув увагу на важливості вивчення фундаментальних теоретичних дисциплін (таких як: теорії держави і права, історія держави і права України, історія держави і права зарубіжних країн, філософії права та соціології права), адже без їх засвоєння неможливе подальше професійне зростання кожного юриста. Без фундаменту неможливо звести стіни!