Доцент кафедри політології та національної безпеки КНЕУ Петро Степанович Прибутько виступив на 3-му Міжнародному Фестивалі військової авторської пісні20 Листопада 2017р.

У день пам’яті жертв Першої і Другої світових воєн за ініціативи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, за підтримки Центра миротворчості, Української Спілки ветеранів Афганістану, Української асоціації інвалідів АТО, Клубу авторської пісні “Дім” відбувся фестиваль військової авторської пісні. В рамках фестивалю Петро Степанович прочитав свої вірші з авторської збірки «Розставляючи крапки».

Одне з пріоритетних завдань фестивалю, зближення різних поколінь, було досягнуто завдяки поезії П.С. Прибутька. Виступ Петра Степановича дуже тепло сприйняли і ветерани другої світової, і зовсім молоді бійці, що були в залі.