Засідання наукового гуртка02 Грудня 2017р.

29 листопада 2017 року о 14.40 у 1 корп. КНЕУ відбулось засідання студентського наукового гуртка "Політологічний клуб КНЕУ" за участі викладачів кафедри політології та національної безпеки доц. Бульбенюк С.С., доц. Гапоненко В.А., доц. Манелюка Ю.М., Науменко О.М. та студентів різних спеціальностей на тему «Політичні конфлікти в Україні», де було обговорено  питання причин соціальної напруженості на Сході України, соціальних, внутрішньополітичних та "замороженого" конфліктів, а також шляхи їхнього розв'зання. Дискусія відбулася жваво: було піднято ряд суперечливих проблем. Зокрема, були заслухані виступи Соболєвої Ганни, Сидоренко Богдани, Сидоришиг Юлії, Задворської Катерини, Огурцової Євгенії, Гургуловича Валентина (наук. керівн. доц. Рихлік В.А.), Токової Наталії, Новік Анастасії, Безпалої Анастасії, Войтенка Олександра 9наук. керівн. доц. Бульбенюк С.С.), Ярошенко Марії, Гергало Катерини (наук.керівн. Науменко О.М.), Перекупко Анастасії, Шевчука Андрія (наук. керівн. доц. Гапоненко).