Відкрита лекція юриста Олександра Мамуні27 Березня 2017р.

21 березня 2017 року на юридичному факультеті відбулася відкрита лекція одного з найкращих судових юристів у сфері інтелектуальної власності, партнера юридичної компанії «AEQUO» - Олександра Мамуні. Пан Олександр поділився своїм досвідом судового захисту прав інтелектуальної власності на прикладі «багатосерійного» кейсу захисту від троллінгу торговельних марок  - активів Компанії «Мобільні телекомунікаційні системи». Стратегія захисту торговельних марок «МТС» включала процеси за різними юрисдикціями, охоплювала різні стадії вирішення справ і була побудована на знанні тонкощів правової охорони торговельних марок та майстерному володінні інструментами, що надаються процесуальним законодавством. Таким чином, лекція була дуже насиченою і цінною.

Лекція була організована кафедрою цивільного і трудового права (доцент Білоусова Н.О.)