Курс лекцій на тему: «ОХОРОНА ТА КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРЕДАЧА ЗНАНЬ В УНІВЕРСИТЕТАХ І НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ ДЕРЖАВ-ЧЛЕНІВ ЄС І УКРАЇНИ».20 Квітня 2016р.

13, 14 і 15 квітня 2016 року в рамках співробітництва КНЕУ і Центру інтелектуальної власності та передачі технологій Національної Академії Наук України для викладачів і студентів юридичного факультету нашого Університету був проведений курс лекцій на тему: «Охорона та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності та передача знань в університетах  і  науково-дослідних організаціях держав-членів ЄС і України».

Спікерами виступили досвідчені фахівці Тартуського університету (Естонія)КадріУкраїнскі, Prof., Ph.D. та Олексій Келлі, Ph.D., а також директор Центру інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України к.ю.н. Капіца Ю.М.

«Уявіть собі, що ви є прем’єр-міністром і вам потрібно побудувати інноваційну політику у вашій державі…», - так почала свої лекції професор Кадрі Українські. Вона розповіла про основні фактори, які впливають на рівень зростання інноваційної діяльності в країні та в цьому аспекті  поділилася досвідом Естонії, яка наразі є державою з високим рівнем інноваційного розвитку. Олексій Келлі розповів про історії успіху естонських університетів у комерціалізації їхніх знань.

На третій день проведення курсів слухачі мали можливість  послухати практичні та ґрунтовні лекції Юрія Капіци,директора Центру інтелектуальної власності та передачі технологій Національної академії наук України, який приділив увагу правовому регулюванню трансферу технологій, зокрема, особливостям договірного регулювання. Враховуючи багаторічний досвід пана Капіци у юридичному супроводженні комерціалізації результатів досліджень  НАН України, слухачі дізналися про деталі, які є важливими для успішного регулювання процесу передання технологій.

Курси були організовані кафедрою цивільного і трудового права юридичного факультету та Інститутом вищої освіти КНЕУ.

Організатором заходу від кафедри цивільного і трудового права виступила доц. Білоусова Н.