Підсумки роботи платформи "Розвиток приватного права як передумова інноваційного соціально-економічного розвитку України" у межах щорічної 83 студентської наукової конференції "Інноваційний ресурс соціально-економічного про31 Травня 2016р.

26 квітня кафедрою цивільного і трудового права юридичного факультету КНЕУ в ході 83-ї студентської науково-практичної конференції було проведено платформу «Розвиток приватного права як передумова інноваційного соціально-економічного розвитку України».

Відкрив засідання платформи завідувач кафедри – проф. Омельченко А.В., закцентувавши увагу студентів на тому, що для успішного становлення в сучасній юридичній професії недостатньо мати знання законодавства або мати практичний досвід, але і володіти тенденціями правничої науки, розвивати аналітичні здібності, що можливо саме завдяки науковій роботі. Оцінювали доповіді студентів та підтримували наукову дискусію, яка мала місце у роботі платформи, викладачі-науковці  кафедри – доц. Ярошенко І.С., асистент Демченко Н.М., доц.. Мачуська І.Б., ст. викл. Майданик Н.І.  Модератором платформи виступила доц. кафедри цивільного і трудового права Білоусова Н.О.

У роботі платформи наукові доповіді представили 15 студентів, серед яких було обрано призерів: перше місце було віддане студентці 4 курсу Поліщук Вікторія та студенту 2 курсу АнісімовуІмрану, друге місце посіли студенти 2 курсу Марущак Семен, 3 курсу Гуляєв Микита та 4 курсу Осінцева Анастасія, третє місце зайняли студентка 3 курсу Муніцина Вероніка та студент 2 курсу Запорожченко Аркадій.