Круглий стіл (економічна злочинність: причини, умови та проблеми протидії)26 Травня 2016р.

26 травня 2016 року за ініціативи кафедри кримінального права та процесу та за участі студентів-магістрів був проведений круглий стіл за темою «Економічна злочинність: причини, умови та проблеми протидії». Студенти підготували змістовні доповіді, які стосувалися актуальних питань протидії економічним злочинам та іншим правопорушенням у сфері економіки.
     Особливо запам’яталися виступи студентів 504 групи Непом’ящої П., Пилипчук О., Карандюк О., Каракойзи С., Мисіва А., Мельніченко К., які були присвячені проблемам розкриття злочинів у сфері службової діяльності, притягнення винних осіб до відповідальності, виявлення і розслідування економічних злочинів, розповсюджених на непідконтрольних територіях, та ін. Жваву дискусію викликав виступ студента 501 групи Команського А., який розповів про підробку грошей.
     Загалом на круглому столі панувала невимушена і творча атмосфера. Всі бажаючі мали можливість поспілкуватися, одержати змістовні відповіді на питання, які сьогодні турбують багатьох.