Тренінг для студентів: Конституція України та права людини08 Травня 2018р.

8 травня 2018 року щодо виконання плану заходів у зв’язку з Указом Президента від 28 березня 2018 року № 91 «Про відзначення 22-річниці Конституції України» та в межах правової роботи Офісу омбудсмена з прав студентів доцентом кафедри конституційного та муніципального права Рижук Ю. М.  зі студентами спеціальностей «Національна економіка 6Е03 - 2017» та  «Публічне управління та адміністрування 6Е05 - 2017» (Факультет економіки та управління), а також «Управління персоналом та економіка праці 6У02 - 2017»  (Факультет управлiння персоналом, соціології та психології) були проведені тренінги щодо роз’яснення значення норм Конституції України в утвердженні правової держави та формуванні правової культури. Під час тренінгів студенти мали змогу ознайомитися з історією конституціоналізму та загальними засадами конституційного ладу України. Окрема увага була приділена аналізу змісту норм Конституції України щодо правового статусу людини і громадянина, а також аналізу норм права, які визначають  правовий статус студента КНЕУ.