Міжнародна діяльність кафедри фінансового права23 Травня 2016р.

На запрошення завідувача кафедри фінансового права О. В. Солдатенко протягом 11−16 квітня 2016 року з офіційним візитом перебував професор кафедри фінансового права Російської академії правосуддя д.ю.н., професор Костянтин Степанович Бєльський.

У межах візиту К. С. Бєльським прочитано три лекції для студентів 4-го курсу на теми: "Історія розвитку фінансового права" та "Методи у фінансовому праві". Зокрема, він звернув увагу, що найефективніше фінансове право розвивалося у містах: Києві, Харкові, Одесі. При цьому найвидатнішим фінансистом 19 століття та наймудрішим міністром фінансів, за словами К. С. Бєльського, є випускник, а згодом – декан та ректор Університету Св. Володимира (нині – Київський національний економічний університет імені Тараса Шевченка) Микола Християнович Бунге.

Крім того, Костянтин Степанович поділився з членами кафедри своїм баченням створення кабінету фінансового права та презентував підготовлену до друку книгу "Фінансове право: історія, методологія, бібліографія".

Студенти юридичного факультету мали змогу прослухати класичні лекції відомого вченого та суттєво поглибити свої знання.