Круглий стіл «Фінансова система України: стан та перспективи розвитку»28 Листопада 2017р.

21листопада 2017 року кафедрою фінансового права проведено круглий стіл «Фінансова система України: стан та перспективи розвитку».

До участі у науковій дискусії з актуальних проблем фінансової системи України було запрошено викладачів, аспірантів, магістрів та студентів. Під час круглого столу обговорювалися перспективи розвитку фінансової системи України та удосконалення фінансового законодавства, шляхи реформування бюджетної системи України, напрями удосконалення правового регулювання податкової системи України, перспективи розвитку банківської системи України. У результаті плідної й предметної дискусії учасники наукового заходу висловили занепокоєння сучасним станом фінансової системи України та проблемами, які в ній існують, і висловили слушні пропозиції та рекомендації для їх вирішення. Колектив кафедри фінансового права висловлює вдячність усім учасникам круглого столу та запрошує долучатися до інших наукових заходів, які будуть проводитися кафедрою фінансового права.